Sivil

 
  Tema


Kefil Başvurusu
Mevcut üyeler içinden birinin size kefil olmak şartı ile Üye Olabilmeniz için Davetiye göndermesi gerekmektedir. Üyelerden hiç kimseyi tanımıyor iseniz aşağıdaki form'a E-Mail Adresinizi ve Hakkınızda bilgileri yazın. Üyelerimiz bu başvuruları anlık olarak sürekli inceleyip gerekli gördükleri kişilere kefil olmaktadır.

Dikkat ! : hotmail, yahoo, gmail gibi free mail hesapları dışında (kurumsal, yada kendi domain'inize ait vb.) bir mail adresiniz varsa bu adresleri kullanmanız kefil bulma şansınızı büyük ölçüde artıracak ve çok daha hızlı ve kefil işleminizin onaylanmasını sağlayacaktır.  Mynet mail adresleri ile yapılan başvurular kabul Edilmemektedir!


Kefil Başvuru Formu
Davetiye için E-Mail Adresiniz :   Free mail hesapları harici adresler 1. tercih sebebidir.
Buraya: Size kefil olmayı düşünen kişilere iletmek istediğiniz mesajları Hayat Görüşünüz vs. gibi bilgileri, Ayrıca Kefil olmayı düşünen kullanıcıların size ulaşabilmesi için Anlık mesajlaşma, sosyal medya gibi bilgilerinizide yazabilirsiniz
Maximum 900 Karakter :   Sayaç
Güvenlik Kodu :    
Güvenlik Kodu Doğrula :  
 
 • Dikkat bazı email hesaplarında davetiye junk mail bölümüne gelmektedir. Junk mail bölümünü kontrol etmeyi unutmayın.

 • Kefil Bulamıyormusun ?
  Herşeye rağmen kefil bulamadıysanız, Yani bu formu daha önce doldurmuş ancak hiç kimse size kefil olmamışsa;
  [email protected] adresi ile iletişime geçin. Bu E-Posta adresine doğrulayıcı iletişim ve kişisel bilgiler vermeniz durumunda yöneticiler bizzat size yardımcı olunacaktır.
 •  

  Bilisim Güvenligi Dernegi

  Reklam : ozfidanci.com | akblog.net


  Uyarı !
  Cyber-Warrior tescilli bir marka olup, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında K.H.K'ye göre yasal olarak korunmaktadır.
  Cyber-Warrior'un Marka imajına zarar verici her türlü eylemde bulunan, yazı, yorum, sair içerikler barındıranlar hakkında 556 Sayılı kanunun ilgili hükümlerine göre yasal işlem başlatılmaktadır.
  Ayrıca Cyber-Warrior'a ait isim, marka ve logoların izinsiz kullanılması yine aynı kanun hükümlerine göre suç sayılmaktadır. Marka No : 2010 46588 Korunma Tarihi : 15.07.2010


  Yasal Uyarı | Sitemizin Çizgisi | Kullanım Sartları ve Üyelik Sözleşmesi | Telif Hakları Politikası / Copyright Policy | Cyber-Warrior.Org .Com .NET